Home > Gry, Konsole > God of War Trilogy i God of War Collection potwierdzone

God of War Trilogy i God of War Collection potwierdzone

Dla tych, którzy swoją przygodę z Kratosem zaczęli od ostatniej trzeciej części; dla tych którzy swoją przygodę z konsolą zaczęli od Playstation 3 i w końcu dla tych, którym nie udało się wejść w posiadanie amerykańskiej kopii God of War Collection – SCEE właśnie potwierdziło datę wydania w Polsce – 28. kwietnia 2010r. Cena w PLN  jeszcze nie jest podana, ale konwersja 39,99 EUR pozwala wróżyć cenę 179 PLN na półce. Ile to będzie naprawdę to się jeszcze okaże.

God of War Collection

God of War Collection

Dla tych z kolei, którzy nie zaczęli jeszcze przygód z Kratosem, bo chcą poznać całą historię w HD i 60 fps a wydanie Ultimate było zbędnym wydatkiem SCEE przygotował God of War Trilogy. Cena sugerowana w krajach z walutą euro to 89.99. Stawiam że na naszych półkach znajdzie się za 399 PLN, choć miłym zaskoczeniem byłoby 349 PLN. Wszystko zależy od kursu wymiany i polityki cenowej Sony w Polsce. Premiera w Polsce też 28. kwietnia.

Okładka prezentuje się pięknie, prawda Bracie?

God of War Trilogy

God of War Trilogy

Aktualizacja: po pewnych perturbacjach związanych z brakiem wydawcy na polskim rynku, ostatecznie do sprzedaży weszły wyżej wymienione tytuły. Np. sieci Saturn dostępne Trilogy za 299 PLN oraz Collection za 129 PLN. W sumie w kontekście pierwszych zapowiedzi, trzeba przyznać że ceny są ustalone na bardzo uczciwym poziomie. Teraz czekamy na ciężarówkę GoW 🙂

  • Brus

    Widziałem za 249 w Saturnie potem podskoczyła.