Home > Gry, Konsole > God of War III Ultimate Trilogy – potwierdzone w szczegółach

God of War III Ultimate Trilogy – potwierdzone w szczegółach

January 29th, 2010 Leave a comment Go to comments

Na oficjalnym blogu Playstation pojawiły się kolejne informacje na temat oczekiwanej, trzeciej części serii gry God of War, o której pisałem już wcześniej. Tym razem dostaliśmy pokaźną garść szczegółów na temat specjalnej edycji przygotowanej z tej okazji. Przede wszystkim zostało zaprezentowane same pudełko:

God of War 3 Ultimate - Pandora Box

God of War 3 Ultimate Trilogy - Pandora Box

Opakowanie jest tak skonstruowane że nawet nie otwierając go możemy dojrzeć w środku przysłowiową puszkę pandory, w której zamknięty jest cały zestaw. Mawia się, że nie szata zdobi człowieka – tak samo jest z zestawem God of War Ultimte Trilogy, którego opakowanie nie jest istotne, ale stanowi przysłowiową kropkę nad ‘i’ w odniesieniu do tego co zawiera samo pudełko. A zawiera nie mało:

– God of War 3
– zremasterowane God of War I oraz God of War II. Nie są to zwykłe porty gry, ale pełen remastering gdzie osiągnięto 60 klatek na sekundę w pełnym HD. A to wszystko na jednym dysku BR.
– kody umożliwiające pobranie dodatkowych treści z PSN
– Arenę walk God of War z dodatkowymi zadaniami do wykonania
– skórki postaci
– dodatkowe pliki audio
– ścieżkę dźwiękową ze wszystkich trzech części gry – łącznie trzy płyty CD
– EP-kę God of War: Blood and Metal
– artbook
– pocztówki

W Polsce zestaw będzie kosztował bagatela 549 PLN, ale myślę że prawdziwi fani tej przyjemności sobie nie odmówią 🙂 Nie pozostaje nic innego jak odliczać do marca.

Tymczasem apetyt ma nam zaostrzyć nowy trailer, którego premiera zapowiedziana jest na 11. lutego.